- Клієнт: ТОВ “Укар-Пайп”
- Категорія: Заводи та фабрики
- Розміщення: смт. Коцюбинське
Що було зроблено
У цеху з виробництва труб великого діаметру ТОВ «Укар-Пайп» виконаний повний комплекс робіт з поставки обладнання, монтажу та пуско-налагоджувальних робіт систем вентиляції, опалення та теплопостачання, водопостачання, подачі стисненого повітря.
Сумарний повітрообмін в цеху складає більше 100 000 м3/год. Застосоване найсучасніше обладнання у вибухонебезпечному виконанні з утилізаторами тепла.
Потужна система аспірації і загально обмінної вентиляції повністю видаляє з приміщення виробництва труб всі забруднення та забезпечує допустимі ПДК. Завдяки рекуператорам тепла в 2-х потужних вентиляційних установках вдалось забезпечити значну економію енергоресурсів – до 70%.
Інтелектуальна система автоматики також дозволяє раціонально використовувати наявну потужність і енергоресурси.



















