Буферна ємність RÖDA RBTS-1500
(0 Відгуки покупців)
Уточнюйте ціну
Схожі моделі RODA
  • Буферна ємність RÖDA RBTS-1000
    Буферна ємність RÖDA RBTS-1000
    Image1000 л
    Уточнюйте ціну
  • Буферна ємність RÖDA RBTS-500
    Буферна ємність RÖDA RBTS-500
    Image500 л
  • Буферна ємність RÖDA RBTS-800
    Буферна ємність RÖDA RBTS-800
    Image800 л
    Image2000 л
Тип установки: Підлоговий
Об`єм: 1500 л
Виробництво: Європа
Усі характеристики
Про цей товар
Докладніше про товар
Безкоштовна доставка
Є в наявності
Дізнатися ціну Замовити консультацію
Гарантія. 24 міс.
Обмін/повернення протягом 30 днів
Самовивіз. Безкоштовно з нашого магазину чи складу.
Продукти, схожі на цей товар
    Буферна ємність RÖDA RBB-1000
    Буферна ємність RÖDA RBB-1000
    Буферна ємність RÖDA RBLS-800
    Буферна ємність RÖDA RBLS-800
    Буферна ємність RÖDA RBDS-1000
    Буферна ємність RÖDA RBDS-1000
    Буферна ємність RÖDA RBB-500
    Буферна ємність RÖDA RBB-500
    Буферна ємність RÖDA RBLS-1500
    Буферна ємність RÖDA RBLS-1500
    Буферна ємність RÖDA RBLS-500
    Буферна ємність RÖDA RBLS-500
    Буферна ємність RÖDA RBB-800
    Буферна ємність RÖDA RBB-800
Від бренду
Буферні ємності
Буферні ємності
Буферна ємність RÖDA RBTS-1500
  • Image300 л
  • Image140 кВт
  • Image2 кВт
    Imageдо 20 м²
  • Image120 л
Опис продукту
RÖDA RBTS-1500 може працювати при температурі до 100 °C, а також при тиску всередині резервуара 3 бари, а в змійовиках не більше 6 бар. Якщо послати запит, то буферні ємності мають можливість поставки разом з встановленим ревізійним фланцем з діаметрами 150 мм. Також мають регульованими ніжками.
  • Мають досить широким модельним рядом з 5 модифікацій (RBE, RBB, RBLS, RBTS і RBDS);
  • Служать для підвищення ефективності в роботі твердопаливних котлів, а також теплових насосів
  • Пристрій, який не дозволяє перегріватися системі опалення
  • Зроблений з якісної холодно катаної сталі від 3 мм
  • Еластичний пінополіуретан служить як теплоізоляція (товщина шару 100 мм)
  • Чохол для захисту створений зі штучної шкіри
  • У деяких моделях вмонтовані теплообмінники
  • Розширення між топкового інтервалу твердопаливних котлів
  • економічність палива
  • Зв’язування двох і більше джерел тепла в загальну систему
  • Розтягування діапазонів між топками, який не приносить шкоди для котла
  • Постачає нагріванням води для гарячого водопостачання, якщо використовуються серії RBTS або RBDS
Посібники та документи з продукції
Інформація про продукт
Бренд
Гарантія
Об`єм
Кількість теплообмінників
1 – ГВП
Максимальна робоча температура
100 °C
Монтаж
Підлоговий
Патрубки подачі теплоносія
2
Теплоізоляція
100 мм
Габарити
1200 x 1200 x 2185 мм